Wossa Otomotiv - Akaryakıt Hizmetleri

İçeriğe git

Ana Menü

TarihçeWOSSA OTOMOTİV 2002 Yılında Samsun'da belli bir grup otomobillerin bakım-onarım ve yedek parça satışı hizmetlerini verebilmek için hizmete açılmıştır.Kuruluşundan günümüze kadar faaliyetine iyi ve kaliteli hizmetler vererek devam etmektedir.

    Kuruluşundan bu yana büyümeyi kendine hedef edinen
WOSSA OTOMOTİV 2003 yılında kaporta-boya kısmını da faaliyete geçirmiştir.

    24 saat kesintisiz hizmet verilen teknik servisimizde her türlü sorunun kısa sürede çözülmesi ve onarımı, orjinal veya muadil parçalar kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Ayrıca son teknoloji ürünü bilgisayarlı sistem test cihazları ile araçlarınızın elektrik veya mekanik aksamındaki tüm sorunlar ve bakımlar otomatik olarak tespit edilir. Tespit edilen sorunlar gereken işlemler yapılarak itina ile giderilir. Ayrıca periyodik bakımlar da aynı itina ve özen ile yapılır.

    
WOSSA OTOMOTİV'de gelişmiş elektrik ve mekanik test cihazları, carbon clear enjeksiyon temizleme sistemi, klima test ve gaz dolum sistemi, far ayar cihazı ile bakım onarım hizmetleriniz gerçekleştirilir.

    Sürekli kendini yenileyip, sektöründe kaliteli hizmet sunarak büyüyen WOSSA OTOMOTİV, 2007 yılında 2000 m2'lik yeni hizmet binasına taşınmıştır. Burada genç, dinamik ve tecrübeli teknik kadrosu, yönetim hizmetleri ve eğitimli yardımcı elemanlarla sizlere daha iyi hizmet verecektir. Ayrıca 6 adet lift, Standox Multimix Boya sistemi ve Fırınlı Oto Boya sistemini de sizlere daha iyi hizmet vermek için kullanmaktadır.

    
WOSSA OTOMOTİV, kaskolu araçların onarımları için Ak Sigorta, AXA Oyak Sigorta, Anadolu Sigorta, ANKARA Sigorta, BAŞAK GROUPAMA Sigorta, GÜNEŞ Sigorta, GÜVEN Sigorta, FİBA Sigorta, HDİ Sigorta, ERGO-İSVİÇRE Sigorta şirketleri ile anlaşmalı olarak çalışmaktadır. Ayrıca GÜNEŞ Sigorta ve ERGO-İSVİÇRE Sigorta şirketlerinin tedarikçisi olarak kaskolu araçlarınıza daha hızlı müdahale edebilecektir.

    WOSSA OTOMOTİV 2012 yılı Kasım ayında Ankara yolu üzerindeki kendi hizmet binasına taşınmıştır. Ayrıca Akaryakıt istasyonu hizmeti vermeye başlamıştır. LukOil akaryakıt firması satış bayiliğini alarak kaliteli yakıtı müşterilerine sunmaktadır.

    
WOSSA OTOMOTİV, sizlere daha iyi hizmetleri, sizinle birlikte vermekten gurur duymaktadır.

    
WOSSA OTOMOTİV

    Ali ÖZDEMİR - Cihan ÖZDEMİR

İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön