Wossa Otomotiv - Akaryakıt Hizmetleri

İçeriğe git

Ana Menü

Mekanik Ara
cınızın periyodik 15,000 km, 30,000 km, 45,000 km gibi bakımları yetkili servisler standardında uzman ekibimiz aracılığıyla itina ile gerçekleştirilir.

 
Fren balatası, debriyaj balatası, ABS sistemleri, motor bujileri, enjektörleri ve hava filtreleri değişimi veya onarımı, konusunda deneyimli ekibimiz tarafından garantili olarak gerçekleştirilir.
  
Yürür aksam, motor, şanzıman ve motor aksamındaki arızalar kısa sürede çözülür ve onarımı orijinal veya muadil parçalar kullanılarak gerçekleştirilir.
Bilindiği gibi yürür aksam aracınızın en önemli unsurlarından birisidir. Bu aksamlardaki sorunlar bilinçli ve doğru olarak onarılmazsa ilerleyen zamanlarda başka aksamlara da zarar verebilirler.


Yürür aksamdaki sorunlarınız uzman ekiplerimiz tarafından en kısa zamanda giderilerek diğer aksamlarda sorun oluşturması engellenmiş olur.En Ucuz Onarım

Aracınızın

Periyodik

Bakımlarıdır.


Eğer aracınızı periyodik bakımlarda gerektiği gibi yapılmazsa ya çok masraflı arızalar çıkarır yada aracınızın ummadığınız bir yerde yolda kalmasına sebep olur.
 Bu yüzden periyodik bakımlarınızı zamanında ve uzman kişilere yaptırınız.
 Wossa Otomotiv ve Petrol Hizmetleri olarak periyodik bakımlarınızı yetkili servislerin standartlarında ve fabrikanın önerdiği talimatlara göre gerçekleştiririz.


İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön